Повітряний компресор Vulkan IBL 2070Y 50L - обладнання для стиснення повітря і подальшої його подачі під тиском в пневматичні обладнання або інструменти. Дана модель має продуктивність 300 л/хв і ресивером на 50 л.завдяки цьому, компресор Vulkan IBL 2070Y 50L відмінно підходить для роботи в невеликій автомайстерні або на виробничих об'єктах середнього масштабу.
Призначення компресора: повітряні компресори часто використовуються на невеликих виробничих об'єктах, в автосервісі при проведенні фарбувальних робіт, на будівельних майданчиках, для виробництва різних меблів, пакувальних матеріалів і в багатьох інших галузях.
Стиснення повітря відбувається за допомогою різних елементів електроприводу. Газ стискається в замкнутому просторі шляхом зворотно-поступальних рухів поршня.
| Тип компресора: | поршневий, Ремінний |
| Потужність: | 2,2 кВт/3 к. с. |
| Кількість обертів: | 1050 об/хв |
| Кількість циліндрів: | 2 |
| Напруга: | 220 В |
| Частота струму: | 50 Гц |
| Обсяг ресивера | 50 л |
| Тиск: | 10 бар |
| Продуктивність на вході: | 400 л/хв |
| Продуктивність на виході: | 300 л/хв |
| Габарити: | 860 x 420 x 740 мм |
| Вага: | 56 кг |
| Країна реєстрації торгової марки: | Україна |
| Країна-виробник: | Китай |
| Гарантія: | 12 міс |