Повітряний компресор Vulkan IBL 2065E-380-50 - обладнання для стиснення повітря і подальшої його подачі під тиском в пневматичне обладнання або пневмоінструменти. Дана модель має рессивер на 50 літрів і працює з тиском 10 бар, що робить її оптимальним обладнанням для автомайстерень.
Призначення компресора: повітряні компресори часто використовуються під час будівельних або ремонтних робіт, для монтажу або демонтажу різних конструкцій за допомогою пневмоінструментів, використовується на СТО, автосервісі або шиномонтажі.
Стиснення повітря відбувається за допомогою різних елементів електроприводу. Газ стискається в замкнутому просторі шляхом зворотно-поступальних рухів поршня.
| Тип компресора: | двоциліндровий прямий масляний |
| Потужність: | 2,2 кВт |
| Кількість циліндрів: | 2 |
| Обсяг ресивера | 50 л |
| Тип живлення: | мережеве, 380 В |
| Тиск: | 10 бар |
| Вихідний патрубок: | 1/2 " |
| Потужність всмоктування: | 360 л/хв |
| Ефективна продуктивність: | 290 л/хв |
| Робоча температура: | +5 °C/+40 °C |
| Рівень звукового тиску: | 95 дБ (А) |
| Габарити: | 925 x 435 x 725 мм |
| Вага: | 56 кг |
| Країна реєстрації торгової марки: | Україна |
| Країна-виробник: | Китай |
| Гарантія: | 12 міс |