Повітряний компресор Vulkan IBL50LOS - обладнання для стиснення повітря і подальшої його подачі під тиском в пневматичне обладнання або пневмоінструменти. Дана модель розроблена за безмасляною технологією, що значно полегшує його експлуатацію, транспортування і зберігання.
Призначення компресора: повітряні компресори часто використовуються під час будівельних або ремонтних робіт, для монтажу або демонтажу різних конструкцій за допомогою пневмоінструментів, використовується на СТО, автосервісі або шиномонтажі.
Стиснення повітря відбувається за допомогою різних елементів електроприводу. Газ стискається в замкнутому просторі шляхом зворотно-поступальних рухів поршня.
| Тип компресора: | двоциліндровий прямий безмасляний |
| Потужність: | 1,6 кВт |
| Кількість циліндрів: | 2 |
| Обсяг ресивера | 50 л |
| Тиск: | 10 бар |
| Вихідний патрубок: | 1/2 " |
| Потужність всмоктування: | 320 л/хв |
| Ефективна продуктивність: | 240 л/хв |
| Робоча температура: | +5 °C/+40 °C |
| Рівень звукового тиску: | 95 дБ (А) |
| Габарити: | 610 x 290 x 600 мм |
| Вага: | 28 кг |
| Країна реєстрації торгової марки: | Україна |
| Країна-виробник: | Китай |
| Гарантія: | 12 міс |