Повітряний компресор Vulkan IBL 3080D - обладнання для стиснення повітря і подальшої його подачі під тиском в пневматичні обладнання або інструменти. Дана модель має продуктивність 840 л/хв і ресивером на 270 л.завдяки цьому, компресор Vulkan IBL 3080D відмінно підходить для підключення потужного пневмообладнання.
Призначення компресора: повітряні компресори часто використовуються на невеликих виробничих об'єктах, в автосервісі при проведенні фарбувальних робіт, на будівельних майданчиках, для виробництва різних меблів, пакувальних матеріалів і в багатьох інших галузях.
Стиснення повітря відбувається за допомогою різних елементів електроприводу. Газ стискається в замкнутому просторі шляхом зворотно-поступальних рухів поршня.
| Тип компресора: | поршневий, Ремінний |
| Потужність: | 5,5 кВт/7 к. с. |
| Кількість обертів: | 810 об/хв |
| Кількість циліндрів: | 3 |
| Напруга: | 380 В |
| Частота струму: | 50 Гц |
| Обсяг ресивера | 270 л |
| Тиск: | 10 бар |
| Продуктивність на вході: | 940 л/хв |
| Продуктивність на виході: | 840 л/хв |
| Габарити: | 1370 x 510 x 101 мм |
| Вага: | 240 кг |
| Країна реєстрації торгової марки: | Україна |
| Країна-виробник: | Китай |
| Гарантія: | 12 міс |