Повітряний компресор Vulkan IBL 24B - обладнання для стиснення повітря і подальшої його подачі під тиском в пневматичні обладнання або інструменти. Дана модель оснащена надійним блоком автоматики KONDOR.
Призначення компресора: повітряні компресори часто використовуються на невеликих виробничих об'єктах, в автосервісі при проведенні фарбувальних робіт, на будівельних майданчиках, для виробництва різних меблів, пакувальних матеріалів і в багатьох інших галузях.
Стиснення повітря відбувається за допомогою різних елементів електроприводу. Газ стискається в замкнутому просторі шляхом зворотно-поступальних рухів поршня.
| Тип компресора: | поршневий, прямоприводний |
| Потужність: | 1,9 кВт/2,2 к. с. |
| Кількість обертів: | 2850 об/хв |
| Кількість циліндрів: | 1 |
| Напруга: | 220 В |
| Частота струму: | 50 Гц |
| Обсяг ресивера | 24 л |
| Тиск: | 10 бар |
| Продуктивність на вході: | 250 л/хв |
| Продуктивність на виході: | 190 л/хв |
| Габарити: | 560 x 280 x 610 мм |
| Вага: | 26 кг |
| Країна реєстрації торгової марки: | Україна |
| Країна-виробник: | Китай |
| Гарантія: | 12 міс |