
Покупка частями от monobank - до 6 платежей без переплат
купить HECHT 1242 2 в 1 от официального поставщика до 6 платежей без переплат

Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
повна впевненість в якості та оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка та гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
Технічні характеристики
| Акумулятор | 12 В літій-іонний акумулятор 2 Ач |
| Li-ion акумулятор ємністю | 2000 мАч |
| Максим. крутний момент | 22 Н.м |
| Кількість ступенів зчеплення | 19+1 |
| Діапазон свердлильного патрона | 0,8-10мм |
| Швидкість обертання, I передача | від 0 до 350 об/хв |
| Швидкість обертання,2 передача | від 0 до 1300 об/хв |
| Вага | 1,1 кг |
| Розміри | - |